Mūsų darželis įsikūręs Baltupiuose, labai patogioje vietoje prie pat miško esančiame erdviame name su nuosavu kiemu. Darželyje suformuotos keturios grupelės:
Boružiukų (1,5-2,5 m.), Pumpuriukų (2,5-3 m.), Smalsučių (3-4 m.) ir Gudručių (4-6 m.).

Maistą gaminame vietoje, todėl mes turime galimybę priimti specialius poreikius turinčius vaikučius: sergančius cukriniu diabetu ar turinčius alergiją tam tikriems maisto produktams.

Mažiausiai du kartus per metus važiuojame į pažintines ekskursijas, kartą per metus lankome druskų kambarį, pas mus nuolat atvažiuoja teatriukai, parodos, koncertai ir kitokios edukacinės programos.

Taip pat, dalyvaujame programose "Vaisiai vaikams" ir "Pienas mokykloms" - gauname ekologiškus produktus.

Darželis veikia kasdien nuo 7:00 iki 18:00.

apie-darzeli