VAIKUČIŲ GRUPĖS

Vaikučiams nuo 4-jų iki 6-jų metukų

Plačiau

Kodėl verta rinktis mus?

Maistą gaminame vietoje, todėl mes turime galimybę priimti specialius poreikius turinčius vaikučius: sergančius cukriniu diabetu ar turinčius alergiją tam tikriems maisto produktams.

Mažiausiai du kartus per metus važiuojame į pažintines ekskursijas, kartą per metus lankome druskų kambarį, pas mus nuolat atvažiuoja vaikiški teatrai, parodos, koncertai ir kitokios edukacinės programos.

Taip pat, dalyvaujame programose "Vaisiai vaikams" ir "Pienas mokykloms" - gauname ekologiškus produktus.

Mūsų darželyje NEMOKAMAI vaikučiai lanko šiuos užsiėmimus:

• muzika ir šokis,
  • dailė ir darbeliai,
  • anglų kalba (Gudručiams),
  • pratybėlės pagal amžiaus tarpsnį,
  • kineziterapija su gymnic kamuoliu (Smalsučiams ir Boružiukams),
  • emocinio intelekto ugdymo programa su Kimočiais (Smalsučiams, Boružiukams ir Pumpuriukams),
  • priešmokyklinio rengimo programa (Gudručiams).

Savaitgaliais kviečiame pas mus švęsti vaikų gimtadienius. Mes siūlome jaukią vaikišką aplinką, šventės scenarijų su veikėjais, maitinimą.

Pradėjus lankyti darželį, vaikutį patariame pratinti taip:

1-a diena: ateinate iki 9.30 val., su vaiku paspusryčiaujate, pabūnate kartu per ugdomąjį užsiėmimą (jo metu galima 15-kai ar 20-čiai minučių išeiti iš grupės, paliekant vaikutį vieną su grupe). Po užsiėmimo einate namo.
2-a diena: ateinate prieš pusryčius. Padedate vaikui pavalgyti, ir kuomet vaikas įsijungia į veiklą, atsisveikinę išeinate. Grįžtate vaikučio pasiimti tokiu pat laiku kaip ir pirmąją dieną.
3-ia diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę su vaiku išeinate. Grįžtate tik tuomet, kai vaikas būna papietavęs, einate namo.
4-a diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę išeinate visai dienai. Atėjus 16.00 val. padedate pavalgyti vakarienę ir einate namo.
5-a diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę išeinate visai dienai. Ateinate pasiimti, kai vaikas būna pavalgęs vakarienę, tai yra 17.00 val. ir einate namo.

Skaityti daugiau >>

• Kodėl verta rinktis mus?
  • Užsiėmimai
  • Patarimai pradedantiems lankyti

PEDAGOGĖS

Auklėtoja Vaida

Mano darbo tikslas išugdyti ne tik reikiamus socialinius įgūdžius, bet ir suformuoti asmenybes su tvirtomis vertybėmis bei dideliu noru pažinti pasaulį.

Auklėtoja Margarita

Didžiausią dėmesį skiriu tam, kad vaikai greitai adaptuotųsi, gerai jaustųsi, būtų laimingi.

Auklėtoja Jovita

Ugdymo šerdis - vaiko gerovė, tad stengiuosi sukurti draugišką atmosferą, saugią ir kūrybišką grupės aplinką.

Auklėtoja Lina

Visiems sakiau, sakau ir sakysiu: ,,Juk svarbiausia – visapusiška vaiko gerovė!"

Mūsų laisvalaikis

Gineitiškių darželyje svarbiausia - sudaryti palankią aplinką mažųjų asmenybių atsiskleidimui ir suteikiant vaikams visapusišką ugdymą, paruošti juos kitiems gyvenimo etapams.

Daugiau
piesimas

Būsimieji dailininkai

Laviname savo meninius įgūdžius

darzoviu-ragavimas-2

Daržovių puota

Pradedame pažinti daržoves

gineitiskes-1

Darbeliai mūsų tėveliams

Mes labai susikaupę..

gineitiskiu-akimirka-1

Smalsumas

Kūrybiškumas, juokas ir šypsenos

darzoviu-ragavimas

Bendraujame su auklėtojomis

Geriausios vaikučių draugės

Ginaitiškių darželis pražydo gėlėmis

Darželis pražydo gėlėmis

Kas taip kvepia darželyje?