Auklėtoja Jovita

Sveiki, esu auklėtoja Jovita. Baigiau Vilniaus edukologijos universtetą, įgyjau ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialybę ir švietimo vadybos magistrą. Auklėtoja dirbu nuo 2011 metų. Darbas su vaikais man yra įdomus ir teikia džiaugsmo, o taip pat skatina nuolat tobulėti.
Ugdymo šerdis - vaiko gerovė, tad stengiuosi sukurti draugišką atmosferą, saugią ir kūrybišką grupės aplinką. Vaikai greitai mokosi, kaupia patirtį, kuria savo vertybes, todėl ugdymo procese taikau kuo įvairesnius ugdymo metodus, ugdymo būdus ir žaidimus, kurie sudaro pamatą sėkmingiems pasiekimams įvairiose srityse.
Stengiuosi, kad kiekviena diena vaikui būti jauki, su daug meilės ir rūpesčio. O didžiausia dovana man - matyti vaiką laimingą!

Auklėtoja Ivona

Sveiki, esu direktorės pavaduotoja / pavaduojanti auklėtoja Ivona. Mano darbas, man ne darbas, o mylima veikla. Save visada įsivaizdavau apsuptą pačių nuostabiausių vaikų ir geriausios komandos. Žinau, kokia svarbi yra vaikystė. Todėl, kaip įmanydama stengiuos kūrybiškai ir įkvepiančiai pažvelgti į visą darželio gyvenimą, o kiekvieną dieną pradėti nuo šilto apkabinimo. Juk svarbiausia geros emocijos ir gera savijauta.

Auklėtojos padėjėja Elžbieta

Sveiki, esu auklėtoja Elžbieta. Dirbu su įvairaus amžiaus vaikučiais. Dirbdama darželyje supratau, kad ne tik mes, ugdome bei padedame lavėti vaikučiams, bet ir kartu su jais mokomės pačios. Juk taip smagu išgyventi ir džiaugtis kartu su mažaisiais. Atsižvelgdama į kiekvieno vaiko įgimtus gebėjimus, stengiuosi padėti ugdyti aktyvų ir kūrybingą asmenį. Mano nuomone, ypatingai svarbu ugdant vaiką skatinti jo savarankiškumą, galimybę pasirinkti bei pasireikšti. Juk per žaidimą atsiveria vartai į platųjį pasaulį, o mano tikslas eiti koja kojon kartu su vaikučiu.

Auklėtojos asistentė Liudmila

Esu auklėtojos asistentė Liudmila. Dirbant šiame darželyje, teko darbuotis su įvairaus amžiaus vaikais. Šiuo metu dirbu „Mėnuliukų“ grupėje. Nuo mokyklos laikų svajojau dirbti su vaikais. Įgyvendinus savo svajonę, džiaugiuosi kiekviena diena būdama su jais. Stengiuosi ne tik padėti ruošti vaikučius artėjančiai mokyklai, bet ir kad kiekviena diena darželyje jiems būtų kaip maža, linksma šventė. Mano tikslas mokyti vaikučius, padėti jiems augti, tobulėti, visko išmokti ir tapti jiems geriausiu draugu. Didžiausia padėka mano darbe yra vaikučių šypsena ir apkabinimas susitinkant ryte ir atsisveikinant vakare.