Auklėtoja Snežana

Auklėtoja Snežana: Esu auklėtoja Snežana, turiu ikimokyklinio, priešmokyklinio bei pradinio ugdymo pedagogo kvalifikaciją. Dirbu su įvairaus amžiaus (nuo 1,5 iki 7 metų) vaikais jau 10 metų. Myliu vaikus, moku su jais bendrauti. Vaikučiai pats didžiausiais turtas ir džiaugsmas mūsų gyvenime. Stengiuosi sudaryti sąlygas ir siekti, kad vaikai patenkintų visus savo poreikius, ugdytųsi įvairiapusiškai ir harmoningai. Kiekvienas vaikas grupėje mylimas ir laukiamas. Savo darbe atsižvelgiu į kiekvieno vaiko įgimtus gebėjimus, suprantu, kaip svarbu skirti individualų dėmesį kiekvienam vaikui, nes tai sąlygoja sėkmingą vaiko asmenybės vystymąsi, tai padeda jam saugiai jaustis darželyje, drąsiai ir pasitikinčiai bendrauti su aplinkiniais. Dirbdama su vaikais, stengiuosi pamatyti pasaulį vaiko akimis, padedu ugdytis kūrybingai, aktyviai asmenybei, kuri turi teisę laisvai reikšti savo jausmus, nuotaikas, norus ir įspūdžius. Nepamirškime, kad vaikas ugdosi čia ir dabar, visur ir visada. Negalime augimo/auginimo proceso atskirti nuo gyvenimo. Nepamirškime, kad augame ir tobulėjame kartu su vaikais. Gyvenkime įdomiau, kad drąsiai galima būtų pasakyti: “Gyvenimas yra nuostabus!!!” Vaikai yra mūsų gyvenimo džiaugsmas ir laimė. Manau, savo gebėjimais, pedagogine patirtimi, potraukiu kūrybinei veiklai, meile vaikams bei žingeidumu galiu pasidalinti su Jūsų vaikučiais.

Auklėtoja Lina

Esu Lina, vyriausių darželį lankančių "Gudručių" grupės auklėtoja bei vaikučių paslapčių saugotoja. 2015 m. sėkmingai baigusi pedagogikos bakalauro laipsnį ir įgijusi auklėtojos kvalifikaciją, nuolatos savo žinias gilinu ir plėtoju dalyvaudama įvairiuose seminaruose, konferencijose. Sąveika su vaiku – vienas iš mano, kaip kompetentingos auklėtojos, svarbiausių uždavinių. Atsižvelgdama į vaiko individualumą, unikalumą ir atsineštą patirtį iš jam artimos aplinkos, plėtoju/organizuoju ugdymo(si) veiklas, taip siekdama, kad vaiko ,,stipriosios” savybės padėtų ugdyti(s) ,,silpnosioms”. Visiems sakiau, sakau ir sakysiu: ,,Juk svarbiausia – visapusiška vaiko gerovė!“

Auklėtoja Snežana

Esu Inga, "Boružiukų" grupės auklėtoja. Esu baigusi Lietuvos edukologijos universitetą ir įgijusi edukologijos bakalauro laipsnį bei socialinio pedagogo kvalifikaciją. Nuo 2016 m. dirbu pedagoginį darbą su mažaisiais karalaičiais. Labai džiaugiuosi, kad galiu vaikams atverti pasaulį, kur jie smagiai žaidžia, mokosi, kuria, atranda ir jaučiasi ypatingi bei mylimi. Manau, kad kiekvienas vaikas yra unikalus, o mano misija per žaidimus, kūrybą, bendravimą padėti atsiskleisti kiekvienam iš jų. O tuo pačiu ir iš jų pasisemti gerų emocijų, nuoširdaus juoko ir tikrų, nesuvaidintų šypsenų. Manau labai svarbu vaikams suteikti pasirinkimo laisvę bei daugiausiai dėmesio skirti ne rezultatui, bet ugdymo procesui. Labai džiaugiuosi, kad šiame darželyje turiu galimybę tai įgyvendinti ir ugdyti mažuosius pasaulio stebuklus - vaikus.

Auklėtoja Deimantė

Esu ikimokyklinio ugdymo mokytoja Deimantė. Tikiu, jog vaikai – tai stebuklas, kuris džiugina akis, sukelia šypsena ir juoką veide bei pripildo širdį begaline laime. Todėl ypatingai džiaugiuosi, jog kasdien turiu galimybę drauge su vaikais atrasti, pažinti ir suprasti mus supantį pasaulį. Esu baigusi Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademiją, kurioje įgijau ugdymo mokslų bakalaurą (ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika) ir pedagogo kvalifikaciją. Ikimokyklinio ugdymo įstaigose dirbu nuo 2016 m. Darbe vadovaujuosi įsitikinimu, kad kiekvienas vaikas yra unikalus!

Auklėtoja Sandra

Esu ,,Pumpuriukų" grupės ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra. Šiuo metu esu Vytauto Didžiojo universiteto ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studijų programos V kurso studentė ir siekiu įgyti aukštąjį universitetinį pedagoginį išsilavinimą. Su vaikais dirbu nuo 2018 metų. Džiaugiuosi, kad būdama su jais galiu realizuoti savo kaip pedagogo žinias, idėjas, kūrybinį potencialą. Kiekvienas vaikas turi savo unikalią kalbą per kurią atsiskleidžia. Mano tikslas - sudaryti tokią aplinką, kad vaikai jaustųsi laukiami, mylimi, saugūs ir suprasti. Siekiu, kad jie patirtų kuo daugiau pažinimo džiaugsmo, gerų emocijų, juoktųsi, tyrinėtų, nebijotų klysti, išmoktų atleisti ir atsiprašyti, augtų ir tobulėtų. Širdis apsąla, kai sulaukiu vaikučių įvertinimo - nesumeluotos meilės ir nuoširdžių apkabinimų. Stengiuosi, kad darželis būtų ta vieta, į kurią būtų gera eiti ir norėtųsi grįžti su šypsena.